/ 88C81CP/28
88C81CP/28
IC 28 Pin DIP
Description
IC 28 Pin DIP
Related products
0.33 UF 200V
Read more
0.47 UF 100V
Read more
0.47 UF 630V
07B5267
1 UF 100V