/ 78F681J-RC 680UH AXL
78F681J-RC 680UH AXL
INDUCTOR 1/4W SIZE
SKU:
15009B
Description
INDUCTOR 1/4W SIZE
Related products
0.1 uF 600V
Read more
0.33 UF 200V
Read more
0.47 UF 100V
0.47 UF 630V