/ 90911ASSY1002365000C
90911ASSY1002365000C
PULSE TRANSFORMER + SAMPLE
Description
PULSE TRANSFORMER + SAMPLE
Related products
0.1 uF 600V
Read more
0.33 UF 200V
Read more
0.47 UF 100V
1 UF 100V – Radial