/ S6008LS3
S6008LS3
TRANSISTOR TO-220
SKU:
13724A
Description
TRANSISTOR TO-220
Related products
0.1 uF 600V
Read more
0.47 UF 630V
Read more
07B5267
1 UF 100V
1 UF 100V – Radial