/ RV4L252C 2.5K OHM 2W POT
RV4L252C 2.5K OHM 2W POT
POTENTIOMETER
Description
POTENTIOMETER
Related products
0.1 uF 600V
Read more
0.33 UF 200V
Read more
0.47 UF 100V
0.47 UF 630V