/ RWR89S2R00FS 2 OHM
RWR89S2R00FS 2 OHM
RESISTOR
Description
RESISTOR
Related products
0.1 uF 600V
Read more
0.33 UF 200V
Read more
0.47 UF 100V
0.47 UF 630V