/ SCN8039HCBN40
SCN8039HCBN40
LSI (40Pin)
SKU:
02468A
Description
LSI (40Pin)
Related products
0.1 uF 600V
Read more
0.47 UF 100V
Read more
0.47 UF 630V
07B5267
1 UF 100V