/ 93PR250K 250K OHM
93PR250K 250K OHM
250K TRIMPOT
Description
250K TRIMPOT
Related products
0.1 uF 600V
Read more
0.33 UF 200V
Read more
0.47 UF 630V
07B5267
1 UF 100V