/ RW79U14R7F 14.7 OHM 3W WW
RW79U14R7F 14.7 OHM 3W WW
RESISTOR
SKU:
11269B
Description
RESISTOR
Related products
0.1 uF 600V
Read more
0.33 UF 200V
Read more
0.47 UF 100V
07B5267
1 UF 100V