/ 9C12063A3300FKHFT 330 ohm
9C12063A3300FKHFT 330 ohm
RES SMT 330 OHM 1% 1206
Description
RES SMT 330 OHM 1% 1206
Related products
0.33 UF 200V
Read more
0.47 UF 100V
Read more
0.47 UF 630V
07B5267
1 UF 100V