/ RWR80S1501FR 1.5K OHM
RWR80S1501FR 1.5K OHM
RESISTOR
Description
RESISTOR
Related products
0.33 UF 200V
Read more
0.47 UF 630V
Read more
07B5267
1 UF 100V – Radial