/ SAA1101T
SAA1101T
IC – SMT 28 0.40
Description
IC – SMT 28 0.40
Related products
0.1 uF 600V
Read more
0.47 UF 100V
Read more
0.47 UF 630V
1 UF 100V
1 UF 100V – Radial