/ S1D13305F00B100
S1D13305F00B100
IC – QFP
SKU:
05780A
Description
IC – QFP
Related products
0.1 uF 600V
Read more
0.47 UF 100V
Read more
07B5267
1 UF 100V
1 UF 100V – Radial